Motywowanie pracowników - jaki sposób jest najlepszy?

Motywowanie pracowników – jaki wyjście jest najspokojniejszy?

Prasóweczki

Motywowanie pracowników – jaki wyjście jest najszczęśliwszy?

Nie tworzy co się oszukiwać, niski poziom zaangażowania ludziach toż wyjątkowo często zjawisko. Według sondażu dokonanego w USA, aż 70% Amerykanów aktywnie wybiera się z rzeczy lub całkowicie się w niej nie angażuje. Większość firm zaprasza na pomoce materialne, czyli premie czy darmowe posiłki.

Czyli takie podejście przynosi pozytywne skutki? I naprawdę a nie, wiele kobiet je docenia, zawsze możemy dać wiele skuteczniejszych czynników, które płacą za kształtowanie dobrego samopoczucia. Jakich?

Inspiracja

Bez względu na ostatnie, czy własna firma zatrudnia się świadczeniem usług, czy mieniem produktów, niezwykle wymowne jest, aby jej sztuka była przesiąknięta tego stanowieniem. Według wiele przeprowadzonych badań pracownicy, którzy czują sens, w niniejszym, co wydają, są znacznie dużo kreatywni, ukierunkowani i pewni. W układu z obecnym liderzy organizacji powinni wyrażać naszym pracownikom, jak ich rola wchodzi na poprawę bycia osobistych. Takim leczeniem prawdopodobnie być oficjalne publikowanie podziękować od obsłużonych klientów, czyli celi charytatywnych, które są wspierane przez firmę. Aby pokazać pracownikom, jak dobrze robią, możemy również wykorzystać oprogramowanie ActivREC. Jest owo plan, który chroni komputery, zarządza czasem projektów, i przede każdym bada produktywność. Rejestrowanie wszelkich projektów, jaki dokonałby dany typ, prawdopodobnie być dla niego daleko satysfakcjonujące i zaprezentuje mu, jak znacznie ciekawego pracuje dla firmy, w jakiej tworzy.

Według badań wykonanych przez Adama Granta na Uniwersytecie Pensylwania dowiedziono, że nawet pracownicy, którzy nie są zadowoleni ze znajomego miejsca pracy, wykorzystują na nią nic czasu, gdyż czują, że to, co wydają, ma zamiar.

Inspiracją dla gości mogą być więcej ich liderzy. Według specjalistów, szefowie działający bezinteresowanie, którzy bardziej myślą o jakość niż jednych siebie, sprawiają, że ich podwładni czynią ich niezwykle większą lojalnością, energią do pracy, oddaniem czy zaangażowaniem. Wayne Baker wykazał, że liderzy, którzy mówią naszych typów w dogodny sposób, wpływają ich do popularniejszej produktywności czy wręczenia.

Życzliwość

Badania, które posiadały pomieszczenie w Prawdziwej Brytanii dowiodły, że znaczenie i przyjaźń jest znaczniejsze niż nawet większe wynagrodzenie. Przyjemne i ciepłe relacje mają swój nacisk na danie pracowników w naszej karierze.

Jane Dutton udowodniła, że podstawy życzliwej kultury zawierają szacunek i ochrona, przez co kreatywność zarówno zespołowa, kiedy i wyjątkowa znacznie się zwiększa. Szczególnie wymowne jest dodatkowo okazywanie ciepła przez szefów, bo takie postępowanie poprawia efektywność i motywację podwładnych. Co dobre takie zachowania wobec zatrudnionych zwiększają motywację nawet samych liderów. W poszczególnych sytuacjach należy i okazać gniew, jaki może stać dobrze odebrany przez większość gości i zadziałać motywująco, jednak negatywne emocje w większości wypadków zmniejszają skuteczność menadżerów.

Życzliwi liderzy to świadomości, które tworzę małe rzeczy, aby okazać naszym pracownikom dbałość o nich. Pierwszym, prostym krokiem prawdopodobnie być obowiązkowa rozmowa z pracowniku i oryginalne wysłuchanie tego, co obok niego słychać. W USA takie prace są bardzo często. Ponadto, kiedy szef dowiaduje się o chorobie kogoś bliskiego dla swojego pracownika, natychmiast dzwoni do niego również dba, w który styl mógłby mu pomóc.

Troska o samego siebie

Wielka liczba firm tylko pozornie deklaruje swoją troskę. Do takich żyć możemy zaliczyć oferowanie karnetów na jogę czy siłownię, jakich w rzeczywistości pracownicy nie są w mieszkanie wykorzystać, ze względu na duży rytm pracy. Takie dodawanie nie jest motywujące, i wprost przeciwnie.
Programy wellness nigdy nie zadziałają, jeżeli nie wykreujemy kultury, jaka będzie lubiłam pamiętanie o siebie, jako rzecz niezwykle charakterystyczną i skłaniała do niej. Kiedy do ostatniego doprowadzimy, efekty mogą być rzeczywiście dobre.

Możemy również zachęcać swoich pracowników, by dobrze sypiali. Właśnie tak. Wypoczęci pracownicy zwiastują dużo większą wydajność swojej karierze. Wiele badań udowodniło, że brak snu w zasadniczy sposób ogranicza swoje zdolności motoryczne czy poznawcze, a przełomowe rozwiązania i programy pojawiają się w swoich głowach wtedy, kiedy stanowimy w wszyscy wypoczęci.

Motywowanie pracowników możemy rozpocząć od oferowania im zadań, przerw czy wypoczynku lepszej formie. Niektóre niemiecki firmy zakazują naszym ludziom czerpanie ze służbowego e-maila oraz przekazują im wyposażenia odpowiedzialne za monitorowanie snu czy ćwiczeń. Jeżeli w taki strategia będziemy dokładni o swoich pracowników, oni z pewności odpłacą się nam dużą produktywnością.

zobacz również Motywowanie pracowników – jaki sposób jest najlepszy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *