Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Prasóweczki

Liposukcja – zapomnij o stałej tkance tłuszczowej! Zgrabna podstawa jest szczególnie ważna dla wielu kobiet, ponieważ tak chętnie sięgamy po propozycje klinik medycyny estetycznej. Niekiedy wystarczy tylko nieliczny, bezinwazyjny zabieg, aby otrzymać pożądany efekt, jednak niektóre defekty wymagać będą trochę większej ingerencji w ciało. Samym z najzwyklejszych z pewnością będzie liposukcja. Dowiedz się więcej o tym braku i sprawdź, czyli toż rozwiązanie dla ciebie!

Czym jest liposukcja?

Choć że wszystek zetknął się jak z pojęciem liposukcji, nie wszystek wie dokładnie, co się pod nim zawiera. Liposukcja to zabieg usuwania tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ludzkiego ciała. Ze powodu na jeden proces procedury, czyli wprowadzenie kaniuli, będącej małą rurką i odprowadzania oleju z jej pomocą, sposób tenże szczególnie potocznie wymienia się odsysaniem tłuszczu.

Do najpopularniejszych procedur należeć będą liposukcja brzucha i liposukcja ud, bowiem toż w niniejszych zajęciach najczęściej zmagamy się z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Sposób można stworzyć lecz oraz na nowych partiach, w tym w strefy kolan, na łydkach, na ramionach czy plecach, po bokach ciała, na klatce piersiowej w sukcesie ginekomastii tłuszczowej u mężczyzn, a nawet w obszarze podbródka – tłumaczą eksperci Kliniki Miracki.

Liposukcja, w przeciwieństwie do wielu innowacyjnych rozwiązań, jest sposobem inwazyjnym, wymaga bowiem wykonania nacięć i wprowadzenia kaniuli w tkankę. Jednak nowsze systemy jej stworzenia pozwolą na dużo większe zaufanie pacjenta, a też mniejszą bolesność po zabiegu oraz suchszy i prostszy okres rekonwalescencji.

Sam proces przeprowadzany stanowi w znieczuleniu pełnym bądź swym i zwykle może istnieć od 30 minut do nawet 5 godzin.
Rodzaje liposukcji

Liposukcja, choć najczęściej wygląda podobnie, zapewne stanowić wykonywana rozmaitymi metodami. Do najnowszych z nich chodzą:

liposukcja ultradźwiękowa – tworzone przez danie ultradźwięki organizowane są bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, wywołując jej małe oderwanie z tamtych tkanek. Dzięki temu procedura nie uszkadza między innymi naczyń krwionośnych czy nerwów. Dodatkowo ultradźwięki łączone w ostatnim standardzie liposukcji pozwolą na jednoczesne ujędrnienie i napięcie tkanki w dziale zabiegowym. Z tak pozyskanymi komórkami tłuszczowymi można wykonać tzw. lipotransfer, czyli przeszczep tłuszczu,
liposukcja laserowa – oddziaływanie ciepła pozwala na częściowe rozpuszczenie komórek tłuszczowych, dzięki czemu wiele łatwiej ważna je zwolnić z systemu. Ciepło lasera ujędrnia również tkankę,
liposukcja wodna – komórki tłuszczowe wytwarzane są przez roztwór wodny, dzięki dlaczego są delikatnie wypłukiwane. Później można skorzystać je w lipotransferze,
liposukcja wibracyjna – lekkie wibracje wprowadzanej pod postać kaniuli podczas tego modelu liposukcji delikatnie oddzielają komórki tłuszczowe z tamtych tkanek. Dzięki temuż potrafią one stać wykonane w lipotransferze.

Przeciwwskazania do spełnienia liposukcji

Jako że liposukcja jest sposobem dość inwazyjnym, zawsze należy dokładnie zapoznać się z listą przeciwwskazań i omówić swoją sprawę ze lekarzem – zalecają eksperci Kliniki Miracki. Liposukcji nie powinny oddawać się między drugimi osoby, które chorują na cukrzycę, choroby autoimmunologiczne, schorzenia wątroby oraz nerek, nowotwory, zaburzenia krzepnięcia krwi lub inne choroby utrudniające leczenie się ran. Niekiedy przeszkodą potrafią istnieć zarówno zaburzenia hormonalne, przerwanie ciągłości naskórka, a nawet niezliczone mierze luźnej role w miejscu zabiegowym, np. na zysk dużej utraty wagi ciała. Przeciwwskazaniem będą same aktywne infekcje,przyjmowanie ziół i środków światłouczulających, ogólny zły stan zdrowia czy ciąża oraz stan laktacji. W sukcesie liposukcji z zastosowaniem lasera zabieg odradza się także pacjentom cierpiącym na epilepsję plus tym ze ciekawą opalenizną.

Liposukcja to krótki środek na pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zaś jej coraz nowsze technologii znacznie polepszają komfort oraz bezpieczeństwo zabiegu. Chcesz wziąć z najnowszych metod usuwania tkanki tłuszczowej? Skontaktuj się na randkę do Kliniki Miracki i pokochaj naszą drugą, perfekcyjną figurę!

zobacz również Liposukcja – zapomnij o uporczywej tkance tłuszczowej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *