Zaproszenie Perłowe 110310J

Zaproszenie 110310J

Dostępny wzór Perłowe zaproszenia ręcznie robionego.

Wymiary po złożeniu ok. 15,0 cm x 15,0 cm
Wymiary po rozłożeniu ok. 30,0 cm x 15,0 cm
5,85 zł
Dostępny
Producent: NOWIRO — Pracownia artystyczna
Symbol: 110310J

Wzór Perłowe

Zaproszenia Perłowe to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie elegancję i szyk. zaproszenia z tej serii maja przyciągać uwagę i zachwycać gości. wręczając zaproszenie, będziecie mieć pewność, że goście poczuję się wyróżnieni. Papier z którego wykonane są zaproszenia przepięknie odbija światło, a wstążka dodaje stylu. Zaproszenia są kolorach ecru i brązu, ale można je dowolnie modyfikować korzystając z naszego próbnika kolorów. Mogą Państwo ponadto dowolnie zmieniać treść zaproszenia oraz czcionkę i ornamenty.

Podsumowując:
Zaproszenia wykonywane są ręcznie z największą starannością przy użyciu najlepszej jakości materiałów i sprzętu. Oferujemy nadruk w kolorze czarnym.

Personalizacja gości GRATIS!
Minimalna ilość zaproszeń z personalizacją - 5 szt. - mniejsze ilości (próbki) wysyłamy poczta z przykładowym, losowo wybranym tekstem.
Koperta wliczona w koszt zaproszenia!

Zaproszenie przedstawione na zdjęciu ma przykładowy nadruk. W cenie zaproszenia otrzymują Państwo kopertę, jak również mogą Państwo umieścić w zaproszeniu dowolny tekst, wierszyk, potwierdzenie przybycia, itp.

Po złożeniu zamówienia wysyłamy drogą mailową formularz,
który pomoże nam wstępnie ustalić Państwa oczekiwania.