Zaproszenie Crystal 121129B

Zaproszenie 121129B

Dostępny wzór Crystal zaproszenia ręcznie robionego.

Wymiary po złożeniu ok. 15,0 cm x 15,0 cm
Wymiary po rozłożeniu ok. 15,0 cm x 30,0 cm
4,80 zł
Dostępny
Producent: NOWIRO — Pracownia artystyczna
Symbol: 121129B

Wzór Crystal

Ręcznie robione zaproszenia z serii Crystal, to idealny wybór dla osób, które chcą zachwycić gości połączeniem piękna i oryginalności. Zaproszenie koloru ecru składa się z kieszonki oraz wkładki z tekstem. Kieszonka zaproszenia wykonana została z papieru perłowego ecru i dodatkowo przyozdobiona delikatną wstążeczką i metalizowanym sznureczkiem, dzięki czemu zaproszenia są zachwycające i subtelne. Wewnątrz kieszonki znajduje się wkładka, na której nadrukowany jest tekst zaproszeń. Wszystkie informacje zamieszczone na zaproszeniu można dowolnie zmieniać według Państwa pomysłów. Do każdego ręcznie robionego zaproszenia dokładamy ozdobną kopertę w kolorze ecru lub białym. Nasze Wyjątkowe Zaproszenia wysyłamy złożone i gotowe do wręczenia gościom.
Wzór zaproszenia Crystal został stworzony w listopadzie 2012 roku i jest zaproszeniem na rok 2013.
Podsumowując:
Zaproszenia wykonywane są ręcznie z największą starannością przy użyciu najlepszej jakości materiałów i sprzętu. Oferujemy nadruk w kolorze czarnym.

Personalizacja gości GRATIS!
Minimalna ilość zaproszeń z personalizacją - 5 szt. - mniejsze ilości (próbki) wysyłamy poczta z przykładowym, losowo wybranym tekstem.
Koperta wliczona w koszt zaproszenia!

Zaproszenie przedstawione na zdjęciu ma przykładowy nadruk. W cenie zaproszenia otrzymują Państwo kopertę, jak również mogą Państwo umieścić w zaproszeniu dowolny tekst, wierszyk, potwierdzenie przybycia, itp.

Po złożeniu zamówienia wysyłamy drogą mailową formularz,
który pomoże nam wstępnie ustalić Państwa oczekiwania.