Zaproszenie Crystal 121129A

Zaproszenie 121129A

Dostępny wzór Crystal zaproszenia ręcznie robionego.

Wymiary po złożeniu ok. 15,0 cm x 15,0 cm
Wymiary po rozłożeniu ok. 15,0 cm x 30,0 cm
4,80 zł
Dostępny
Producent: NOWIRO — Pracownia artystyczna
Symbol: 121129A

Wzór Crystal

Wzór Crystal, to seria ręcznie robionych zaproszeń okolicznościowych stworzona w listopadzie 2012 na rok 2013. Ich główną zaletą jest niebanalna forma i dokładność wykonania. Wzór zaproszenia o kolorze białym składa się z dwóch elementów. Wykonanej z papieru perłowego i przyozdobionej kokardką kieszonki oraz prążkowanego środka, na którym zamieszczany jest tekst, wiersz lub cytat w kolorze czarnym. Wszystkie elementy zaproszenia okolicznościowego można dowolnie modyfikować, a wszelkie potrzebne do edycji zaproszeń informacje znajdują się na naszej stronie w dziale przykłady tekstów. Do zaproszeń otrzymują Państwo elegancką kopertę białą lub ecru za darmo. Zaproszenie otrzymują Państwo złożone i gotowe do wręczenia gościom.

Podsumowanie:
Zaproszenia wykonywane są ręcznie z największą starannością przy użyciu najlepszej jakości materiałów i sprzętu. Oferujemy nadruk w kolorze czarnym.

Personalizacja gości GRATIS!
Minimalna ilość zaproszeń z personalizacją - 5 szt. - mniejsze ilości (próbki) wysyłamy poczta z przykładowym, losowo wybranym tekstem.
Koperta wliczona w koszt zaproszenia!

Zaproszenie przedstawione na zdjęciu ma przykładowy nadruk. W cenie zaproszenia otrzymują Państwo kopertę, jak również mogą Państwo umieścić w zaproszeniu dowolny tekst, wierszyk, potwierdzenie przybycia, itp.

Po złożeniu zamówienia wysyłamy drogą mailową formularz,
który pomoże nam wstępnie ustalić Państwa oczekiwania.