Zaproszenie Postre de vainilla 121120A

Zaproszenie 121120A

Dostępny wzór Postre de vainilla zaproszenia ręcznie robionego.

Wymiary po złożeniu ok. 15,0 cm x 15,0 cm
Wymiary po rozłożeniu ok. 15,0 cm x 30,0 cm
4,80 zł
Dostępny
Producent: NOWIRO — Pracownia artystyczna
Symbol: 121120A

Wzór Postre de vainilla

Zaproszenia z serii Postre de vainilla, czyli laska wanilii, swą nazwę zawdzięczają skojarzeniom ze smakiem i zapachem wanilii. Zaproszenia wykonane są z najwyższej jakości papierów w ciepłych odcieniach brązu i kremu, przyozdobione dodatkowo dużą kremową kokardą. zaproszenie może być otwierane zarówno w pionie, jak i poziomo, co jest państwa wyborem. Tekst zaproszenia zamieszczony jest na papierze perłowym, a okładka wykończona jest falbanką, co sprawia, że całość zaproszenia wygląda bardzo elegancko i bogato. Koperta dołączona do każdego zaproszenia jest kremowa i doskonale komponuje się z całością zaproszenia.

Podsumowując:
Zaproszenia wykonywane są ręcznie z największą starannością przy użyciu najlepszej jakości materiałów i sprzętu. Oferujemy nadruk w kolorze czarnym.

Personalizacja gości GRATIS!
Minimalna ilość zaproszeń z personalizacją - 5 szt. - mniejsze ilości (próbki) wysyłamy poczta z przykładowym, losowo wybranym tekstem.
Koperta wliczona w koszt zaproszenia!

Zaproszenie przedstawione na zdjęciu ma przykładowy nadruk. W cenie zaproszenia otrzymują Państwo kopertę, jak również mogą Państwo umieścić w zaproszeniu dowolny tekst, wierszyk, potwierdzenie przybycia, itp.

Po złożeniu zamówienia wysyłamy drogą mailową formularz,
który pomoże nam wstępnie ustalić Państwa oczekiwania.