Zaproszenie Moderno 110701C

Zaproszenie 110701C

Dostępny wzór Moderno zaproszenia ręcznie robionego.

Wymiary po rozłożeniu ok. 15,0 cm x 15,0 cm
4,15 zł
Dostępny
Producent: NOWIRO — Pracownia artystyczna
Symbol: 110701C

Wzór Moderno

Piękno i nowoczesny styl to cechy charakteryzujące zaproszenia okolicznościowe z serii Moderno. Zaproszenia składają są z dwóch oddzielnych elementów. Nie są to klasyczne zaproszenia rozkładane. Zaproszenia są stworzone dla osób odważnych, które chcą wykazać się niekonwencjonalnym podejściem do tematyki zaproszeń ślubnych, na chrzest, komunię, czy inne okazje. proponujemy kolorystykę brązowo-zieloną, brązowo-pomarańczową lub brązowo-niebieską. Wzory można jednak modyfikować i zaproponować nam swój pomysł na wymarzone zaproszenia.

Podsumowując:
Zaproszenia wykonywane są ręcznie z największą starannością przy użyciu najlepszej jakości materiałów i sprzętu. Oferujemy nadruk w kolorze czarnym.

Personalizacja gości GRATIS!
Minimalna ilość zaproszeń z personalizacją - 5 szt. - mniejsze ilości (próbki) wysyłamy poczta z przykładowym, losowo wybranym tekstem.
Koperta wliczona w koszt zaproszenia!

Zaproszenie przedstawione na zdjęciu ma przykładowy nadruk. W cenie zaproszenia otrzymują Państwo kopertę, jak również mogą Państwo umieścić w zaproszeniu dowolny tekst, wierszyk, potwierdzenie przybycia, itp.

Po złożeniu zamówienia wysyłamy drogą mailową formularz,
który pomoże nam wstępnie ustalić Państwa oczekiwania.