Informacje o sklepie

Gwarancja bezpiecznych zakupów

NOWIRO — Pracownia artystyczna jest firmą działającą w branży internetowej od 2010 roku. Od lutego 2011 roku zaczęliśmy produkcję i sprzedaż zaproszeń ślubnych za pośrednictwem aukcji portalu Allegro. Powstałe wzory zaproszeń i zawiadomień ślubnych szybko zyskały aprobatę Allegrowiczów i otworzyliśmy pierwszy sklep internetowy z ręcznie robionymi zaproszeniami ślubnymi www.wyjatkowezaproszenia.pl. W chwili obecnej możemy pochwalić się licznymi pozytywnymi komentarzami, opiniami i referencjami o naszych zaproszeniach jak i funkcjonowaniu firmy.

Dlaczego nasze zapraszenia?

Sprzedajemy od 2010 roku
Jesteśmy obecni na rynku już ponad 2 lata i stale poszerzamy ofertę na zaproszenia, zawiadomienia, winietki i zawieszki na butelki z alkoholem. Posiadamy ogromną chęć rozwoju i doskonalenia więc jesteśmy otwarci na wszelkie opinie i sugestie z Państwa strony. W najbliższych miesiącach chcemy stać się liderem sprzedaży ręcznie robionych zaproszeń ślubnych w internecie.
Pozytywne opinie
Posiadamy wiele pozytywnych opinii o zaproszeniach i innych produktach sprzedawanych za pośrednictwem naszego sklepu internetowego oraz na aukcjach portalu Allegro. Zachęcamy wszystkich Klientów do komentowania naszych zaproszeń i wystawiania opinii, aby stać się jeszcze bardziej wiarygodnym sprzedawcą i producentem zaproszeń.
100% Oryginalne Produkty
Wszystkie nasze zaproszenia są nowe i tworzone w profesjonalnej pracowni artystycznej. Dokonując zakupu zaproszeń przed drukiem otrzymują Państwo projekt graficzny do sprawdzenia rozłożenia elementów graficznych oraz poprawności stylistycznej tekstów.
Profesjonalna Pracownia Artystyczna
Posiadamy dobrze wyposażoną pracownię zarówno w sprzęt komputerowy jak i oprogramowanie, gdzie tworzymy szeroko rozumiane rękodzieło artystyczne. Dodatkowo naszym atutem jest studio fotograficzne, w którym robimy zdjęcia wszystkim naszym produktom typu hand-made i nie tylko.
Projekty graficzne
Tworzymy wizualizacje graficzne zamawianych u nas zaproszeń, zawiadomień, winietek lub innych produktów ozdobnych. Staramy się, aby wizualizacje zaproszeń były jak najbardziej zblożone do zaproszeń po druku.
Personalizacja Gratis
Do każdego zamówienia mają Państwo możliwość personalizacji gości ślubnych i weselnych za darmo (z wyjątkiem zamówień próbek).
Dokładność wykonania
Tworzymy nasze zaproszenia typu handmade z pasją i zaangażowaniem. Dbamy o szczegóły i jakość naszych produktów, aby były uznawane za ekskluzywne i warte swojej ceny.
Szybka wysyłka
Chcemy, aby Klienci otrzymywali nasze zaproszenia jak najszybciej, dlatego zawsze liczmy na dobra współpracę i komunikację.

Co jeszcze chciałbyś o nas wiedzieć?

Odpowiemy na każde Twoje pytanie. Zadzwoń do nas!

NOWIRO
ul. Poziomkowa 17, Dziemionna
86-060 Nowa Wieś Wielka, Polska
Regon: 340824232
NIP: 554 25 83 584
Email: sklep@wyjatkowezaproszenia.pl